Хари Потър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър

Хари
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът на Емма Макпистъл

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~{CrAzY~DiVaNe}~
~Директорка~
~{CrAzY~DiVaNe}~


Брой мнения : 43
Registration date : 05.08.2007

Кабинетът на Емма Макпистъл Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на Емма Макпистъл   Кабинетът на Емма Макпистъл Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 11:12 am

Въпроси?
Върнете се в началото Go down
http://www.siqn4etyyyy.piczo.com
Snake_Girl
~Мъгъл~
Snake_Girl


Брой мнения : 4
Registration date : 02.06.2010

Кабинетът на Емма Макпистъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Емма Макпистъл   Кабинетът на Емма Макпистъл Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 10:49 pm

Кога ще разбера в кой дом сме ази една моя приятелка която е отговорила като мен?Кабинетът на Емма Макпистъл Icon_neutral
Върнете се в началото Go down
Жулиет Джейн Фосед
~Мъгъл~
Жулиет Джейн Фосед


Брой мнения : 5
Age : 30
Местожителство : Бургас
Registration date : 02.06.2010

Кабинетът на Емма Макпистъл Empty
ПисанеЗаглавие: ББББББ   Кабинетът на Емма Макпистъл Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 4:16 pm

Не знаех къде да го напиша но НАПУСКАМ!Чакам 3 дена да ме разпределят,а и изглежда че никой не е писал от 1 или 2 години,така че просто няма смисъл да пиша.Няма много хора така че не разбирам защо чакам толкова.Администраторката е доста малка сравнение с мен.Изглежда че е 6-ти клас.Ок имаш форум,но пиши вътре и го наблюдавай.Мислех си че ще е забавно ама се лъжа.ТОВА Е НАЙ-СКУЧНИЯ ФОРУМ НА СВЕТА!Дано админката скоро да дойде,защото никой няма да остане във форума.Няма НИКОЙ редовен.Само аз съм тука,така че ЧАО!Пропуснах да спомена че ми се разваля форума а това не ми се е случвало другаде.ЧАО,ДОВИЖДАНЕ,АДИОС,САЙОНАРА,ДОСВИДАНИЕ!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на Емма Макпистъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Емма Макпистъл   Кабинетът на Емма Макпистъл Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на Емма Макпистъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър :: Хогуортс :: Дирекцията-
Идете на: